NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

Dotační program Nová zelená úsporám cílí na snižování energetické náročnosti obytných budov (zateplení), výstavbu či nákup domů s velmi nízkou energetickou náročností, šetrné způsoby vytápění, obnovitelné zdroje energie a nově i adaptační a mitigační opatření v reakci na změnu klimatu.
V rámci programu Nová zelená úsporám pro Vás vyřídíme dotace na:
Solární termické a fotovoltaické systémy
Systémy řízeného větrání se zpětným získáváním tepla (ZZT) - rekuperace
Výměny neekologických zdrojů tepla za tepelná čerpadla, kotle či lokální zdroje na biomasu, plynové kondenzační kotle

Snižte si náklady na vytápění a elektřinu!
Vyměňte Váš starý kotel za úsporné tepelné čerpadlo s využitím dotace Nová zelená úsporám!

CHCI SE NEZÁVAZNĚ INFORMOVAT O MOŽNOSTI ZÍSKÁNÍ DOTACE NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

Nechte nám na sebe kontakt. Spojíme se s Vámi a společně probereme, které by pro Vás bylo nejvhodnější a případně pomůžeme s vyřízením dotací...

  KOTLÍKOVÉ DOTACE

  Jedná se o celorepublikové poskytování dotací na výměnu kotlů na tuhá paliva nesplňujících 3. nebo vyšší emisní třídu. Kotlíkové dotace patří mezi nejúspěšnější dotační programy. Aktuálně se odhaduje, že v provozu může být stále cca 300 000 kotlů na tuhá paliva nesplňujících 3. nebo vyšší emisní třídu.
  Kotlíkové dotace budou pokračovat až do roku 2022. Primárně jsou určené pro domácnosti s nižšími příjmy, kterým nabízí možnost získat až 95% dotaci na výměnu starého kotle. Možnost vyměnit si kotel například za tepelné čerpadlo s dotací ale stále mají i ostatní domácnosti, ty dostanou na výměnu až 50 % v rámci programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM viz. výše.

  Snižte si náklady na vytápění!
  Vyměňte Váš starý kotel za úsporné tepelné čerpadlo s využitím kotlíkových dotací!

  CHCI SE NEZÁVAZNĚ INFORMOVAT O MOŽNOSTI ZÍSKÁNÍ KOTLÍKOVÉ DOTACE

  Nechte nám na sebe kontakt. Spojíme se s Vámi a společně probereme, které by pro Vás bylo nejvhodnější a případně pomůžeme s vyřízením dotací...